SPRING 2021

 

U6 ROSTERS

 TEAM #1 - IF

COACH: BARHITE

PUFFETT

BARHITE

STEELE

KULOW

HOFFMAN

SCHIPPER

 TEAM #2 - IF

COACH: HOELSCHER

KAPPEL

BARTLING

BARTLING

SCHMITT

SCHMITT

HOELSCHER

 TEAM #3 - IF

COACH: MCDOWELL

DENIO

JACKSON

MCDOWELL

MCDOWELL

THOMAS

STAUFFER

 TEAM #4 - IF

COACHES: BEAUBIEN/BEAUBIEN

BEAUBIEN

BLOME

LEWEY

FRANK

DREIER

PARCHER

BALVANZ

 TEAM #5 - IF

COACH: KENINGER

KENINGER

SIETSMA

BRIGGS

YATES

GLADE

HENDERSON

TEAM #6 - IF

COACH: SCHOBY

RABE

ARANA

UBBEN

KRUEGER

SCHOBY

GEHRKE

 TEAM #7 - IF

COACH: LEITZEN

HUMPHREY

DOERING

FISCHER

ALLISON

LEITZEN

LARA

 TEAM #1 - SH

COACH: EPPS

THOMAS

DICKES

TOPP

WEIG

THOMAS

KAUFMAN

 TEAM #2 - SH

COACH: KUECKER

MANGOLD

KUECKER

GAMM

GAMM

FERRIS

CHASE

BRAMAN

 TEAM #3 - SH

COACH: PERRY

SWIFT

GUSTAFSON

PERRY

HUFFMAN

JESKE

HOLT

 TEAM #4 - SH

COACH: BOEKE

SCHAFFER

DUNCAN

BOEKE

SWEET

YODER

U7 ROSTERS

NCS-U7 (GIRLS)

COACH: BECKER

BLOME

JACOBSON

BECKER

KENINGER

KRUKOW

 

NCS-U7-TEAM #1 (BOYS)

COACH: KUKER

HARTFORD

ALLEN

KUKER

STALZER

ALLISON

RIES

NCS-U7-TEAM #2 (BOYS)

COACH: SHEAHAN

MEYER

CLEMENS

KLOETZER

CHRISTENSEN

SHEAHAN

U8 ROSTERS

NCS-U8-TEAM #1 (GIRLS)

COACH: ARANA

PUFFETT

SMUCK

RABE

ARANA

DOERING

BURROUGHS

NCS-U8-TEAM #2 (GIRLS)

COACH: RAISCH

HOVERSTEN

MULFORD

STAUFFER

PITRE

RAISCH

SH-U8 (GIRLS)

COACHES: SMITHERMAN/MANGOLD

STUPP

FERRIS

EIDE

GUILES

SMITHERMAN

STEDING

MANGOLD

SWICK

 

NCS-U8-TEAM #1 (BOYS)

COACH: LEITZEN

WILLIAMS

MINCKS

DOERING

FISCHER

DUNNING

LEITZEN

SH-U8-TEAM #1

COACH: YODER

YODER

YODER

NORBY

KAUFMAN

BOLSON

BURK

HALVERSON

HALVERSON

 

SH-U8-TEAM #2

COACH: KUECKER

KUECKER

MEINTS

MONTALVO

LAWLER

TJELMELAND

COOK

FREESE

SH-U8-TEAM #3

COACH: KOPPES

KOPPES

DUNCAN

ROLL

FRANZEN

SPEAS

HOLT

BARRAGAN

U10 ROSTERS

NCS-U10-TEAM #1 (GIRLS)

COACHES: SCHOBY/NACHAZEL

RIEKS

LORENZEN

LORENZEN

HOFFMAN

NACHAZEL

NOREM

SCHOBY

MEYER

STAUFFER

CHRISTENSEN

PIEPER

LARA

 

NCS-U10-TEAM #2 (GIRLS)

COACHES: DAMIANO/CAMPBELL

RODAMAKER

WILLIAMS

FETT

FETT

CAMPBELL

JACKSON

NEUMANN

BLOME

DAMIANO

PATTON

JEFFRIES

NCS-U10-TEAM A (BOYS)

COACHES: JACOBSON/HOVERSTEN

SUPER

HOVERSTEN

JACOBSON

THIES

ELLINGSON

ARCHER

REGAN

FETT

JOHNSON

KAPPEL

NCS-U10-TEAM B (BOYS)

COACHES: HARTFORD/BEAUBIEN/KUKER

DENIO

BEAUBIEN

JACKSON

TRAPP

DELSING

KUKER

LEITZEN

HARTFORD

WILLIAMS

VIETH

U12 ROSTERS

NCS-U12 (GIRLS)

COACH: CAMPBELL

HUMPHREY

VALENCIA

HOVERSTEN

HOODJER

CAMPBELL

PRALLE

ACREE

SACHEZ

LOZANO

AYERS

STAUFFER

STEINER

KOENIGSFELD

KOENIGSFELD

SILVEY

KRUEGER

NCS-U12-TEAM A (BOYS)

COACHES: ACKERMAN/VIERKANDT

WAGONER

TEGTMEYER

MILLER

SWICK

SPARROW

SEWARD

JACKSON

HOVERSTEN

MAXWELL

TRIPP

WEISS

KUECKER

NCS-U12-TEAM B (BOYS)

COACHES: SPARKS/RENAUD

SNYDER

CLEMENS

NACHAZEL

SPARKS

DOERING

RENAUD

HARPER

CHRISTENSEN

ALISON

KUKER

HOODJER

KRUKOW

U13 ROSTER

NCS-U13 (GIRLS)

COACHES: ENGLAND/OROZCO

AYERS

KOENIGSFELD

KOENIGSFELD

OROZCO

ENGLAND

SMUCK

HARTFORD

BEAUBIEN

DENIO

RIEKS

KELSEY

SPEAS

MARK

OBAN

STAUFFER

MCWHERTER

SCHIPPER

U14 ROSTERS

NCS-U14 (GIRLS)

COACHES: BEAUBIEN/HARTFORD/KNOLL

BIRDSELL

ALLEN

LORENZ-NEUMANN

TULLOS

SILVEY

MCWHERTER

FRANK

STAUFFER

SCHIPPER

SIMMONS

JANSSEN

BROGDEN

KRUKOW

GILLESPIE

BEAUBIEN

HARTFORD

 

NCS-U14 (BOYS)

COACHES: BEADLE/GRUELKE

ENGLAND

BLUNT

OLBERDING

PIEPER

WILLIAMS

MURLEY

BEADLE

BURCH

HARRISON

RODAMAKER

THIESEN

GRUELKE

JAEGER

MULFORD

NEAL

MOSS

PITRE

MOURLAM

LEITZEN